Strona w trakcie modernizacji, wszelkie dane wymagają potwierdzenia.
PROMAT | Kątowniki równoramienne i nierównoramienne | Materiały hutnicze | Pręty okrągłe | kwadratowe | żebrowane | Wyroby hutnicze

O firmie

PROMAT jest firmą rodzinną Barbary i Jana Rosołów. Od początku swego istnienia czyli od 1992 roku związał się z rynkiem wyrobów hutniczych, oferując odbiorcom hurtowym jak i detalicznym wyroby polskich i zagranicznych hut. Mając świadomość, iż na coraz bardziej wymagającym rynku przetrwają tylko te firmy, które będą miały do zaoferowania wysokiej jakości wyrób, szeroki asortyment i możliwość utrzymywania konkurencyjnych cen, właściciele dążyli nieustannie do sprostania tym wyzwaniom. Zmodernizowano i wyposażono w nowoczesny sprzęt komputerowy budynek biurowy, stworzono komfortowe warunki socjalne, zakupiono dźwig wieżowy do obsługi magazynu towarów, dobrano i odpowiednio przeszkolono personel, zmodyfikowano działania marketingowe co spowodowało, terminową i programową realizację postawionych sobie zadań.

Kliknij na zdjęciu aby powiększyćWysoka jakość oferowanych towarów, szybkość realizacji zamówień oraz terminowość dostaw sprawiły, iż PROMAT osiągnął wysoką dynamikę sprzedaży, pozyskując stałych, zadowolonych ze współpracy klientów zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych, będących największym kapitałem firmy.

Lojalność i zaufanie jakimi darzą firmę zarówno dostawcy jak i odbiorcy przyczyniło się do otrzymanej w 2004 oraz w 2005 roku nagrody "Przedsiębiorstwa FAIR PLAY".

W sierpniu 2005 roku Firma wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodnie z międzynarodową normą PN – EN ISO 9001:2001 w zakresie: obrotu wyrobami hutniczym.
Wdrożenie systemu potwierdzone zostało pozytywnym wynikiem auditu przeprowadzonego przez niezależną jednostkę certyfikującą Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Kliknij na zdjęciu aby powiększyćPROMAT stawia na ciągły rozwój i doskonalenie się w swojej branży, kierując się zasadami rzetelności, wiarygodności i uczciwości zarówno względem swoich dostawców, klientów jak i pracowników.